Banknote filiāles tiek augstu novērtētas konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2020”

Jaunumi12/07/2021
Banknote filiāles tiek augstu novērtētas konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2020”

Latvijas finanšu koncerns AS DelfinGroup šogad pirmo reizi piedalījās Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) rīkotajā klientu apkalpošanas kvalitātes novērtēšanas konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2020” un saņēma divus uzvarētāja titulus veikalu kategorijā.

Šajā sezonā LTA eksperti novērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem uzvarētāju līmenī klasificējās vien 22 objekti. Galvenie konkursa vērtēšanas kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums un vide, preču klāsts, speciālie piedāvājumi un informācijas pieejamība. Dalībai LTA rīkotajā konkursā tika pieteiktas četras DelfinGroup zīmola Banknote filiāles un katra no tām saņēma atzinīgu vērtējumu:

  • Nominācijā “Uzvarētājs” – Banknote filiāle Daugavpilī, Saules ielā 55;
  • Nominācijā “Uzvarētājs” – Banknote filiāle Tukumā, Elizabetes ielā 6;
  • Nominācijā “Laureāts” – Banknote filiāle Aizputē, Zvaigžņu ielā 2;
  • Nominācijā “Dalībnieks” – Banknote filiāle Limbažos, Rīgas ielā 7.

Veikalu kategorijā nominācijā “Uzvarētājs” apbalvoti vien seši objekti Latvijā, no kuriem divas ir Banknote filiāles.

DelfinGroup komercdirektors un par Banknote lombardu tīkla filiālēm atbildīgais valdes loceklis Ivars Lamberts: ”Šādas balvas apliecina mums pašiem, ka darbojamies īstajā virzienā. Turklāt tā ir papildu motivācija radīt arvien jaunus mērķus un celt klientu apkalpošanas, piedāvatā preču sortimenta un sniegto pakalpojumu latiņu. Paldies visiem kolēģiem, kuri rūpējas, lai ikdienā mūsu filiāles būtu klientu novērtētas!“

LTA izveidotā žūrija, pirmkārt, vērtē pašu objektu – tā infrastruktūru, sakārtotību, pieejamību, kopējās sajūtas, kas raisās, ienākot un pastaigājoties pa objektu. Tāpat žūrija izvērtē darbiniekus, cik viņi ir zinoši, kompetenti, laipni un atsaucīgi, kā arī kopējo preču un pakalpojumu klāstu – tā daudzveidību un kvalitāti.

LTA prezidents Henriks Danusēvičs: “Piedalījos konkursam “Ļatvijas Labākais tirgotājs 2020” visu pieteikto objektu vērtēšanā, kā rezultatā, pirmo reizi apmeklēju arī lombardu tīkla Banknote filiāles. Esmu pozitīvi pārsteigts par filiālēs pieejamo preču sortimentu. Īpaši augstu novērtēju darbinieku attieksmi un apkalpošanas kvalitāti. Izcelt vēlos lombardu tīkla Banknote filiāles Daugavpilī, Saules ielā darbiniekus – izcilas klientu apkalpošanas piemērs.”

Konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs” mērķis ir veicināt klientu apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Tas ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Konkursu rīko sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

 

Par DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 277 profesionāļiem 92 filiālēs 38 Latvijas pilsētās. DelfinGroup ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija dalībniece, un ir saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. DelfinGroup pamatpakalpojumi ir lietotu preču tirdzniecība filiālēs un internetā, lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas ir kotētas Nasdaq Riga First North obligāciju sarakstā. 2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23,7 miljoni eiro, kredītportfelis sasniedza 34,7 miljonus eiro, EBITDA pieauga līdz 9,3 miljoniem eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,6 miljonus eiro. DelfinGroup 2020. gada aprēķinātie nodokļi ir 3,42 miljoni eiro.