AS DelfinGroup paplašina patēriņa finansēšanas pakalpojumu klāstu zīmoliem Banknote un VIZIA

Jaunumi15/12/2021
AS DelfinGroup paplašina patēriņa finansēšanas pakalpojumu klāstu zīmoliem Banknote un VIZIA

Latvijas finanšu koncerns AS DelfinGroup ir pilnveidojis patēriņa aizdevumu, ko piedāvā koncernā ietilpstošie  kreditēšanas uzņēmumi VIZIA un Banknote - aizdevuma summa palielināta līdz 7000 eiro un atmaksas termiņš līdz septiņiem gadiem. Šāds solis sperts, reaģējot uz klientu vajadzību izmaiņām, un ietilpst koncerna produktu un klientu servisa attīstības plānā, kura mērķis ir virzīt AS DelfinGroup uz līderpozīciju privātpersonu aizdevumu jomā Latvijas finanšu sektorā.

AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: “Iedzīvotāju labklājībai uzlabojoties, pieaug pieprasījums pēc aizdevumiem ar lielākām summām. Esam pilnveidojuši VIZIA un Banknote patēriņu aizdevumu, palielinot pieejamo aizdevuma summu, lai sniegtu iespēju klientiem saņemt savām vajadzībām atbilstošu risinājumu. Mēs ieklausāmies mūsu klientos, viņu vēlmēs un ieradumos, jo īpaši tajā, kā klienti izmanto mūsu pakalpojumus, un aizvien paaugstinām ērtības aizdevumu saņemšanai un lietošanai, mērķtiecīgi pilnveidojot pakalpojumu pieejamības iespējas.”

Iespēja lielākiem mērķiem

AS DelfinGroup ir pilnveidojis piedāvājumu klientiem, kam nepieciešama lielāka summa savu mērķu īstenošanai, palielinot patēriņa aizdevumu summu līdz 7000 eiro un arī atmaksas termiņu pagarinot līdz septiņiem gadiem. Tradicionāli klienti patēriņa aizdevumu izmanto būtisku ieceru realizēšanai, piemēram, gandrīz trešdaļai klientu tas noder mājokļa remontam, tāpat daudzi to lieto auto iegādei vai remontam, kā arī elektropreču iegādei. Liela daļa klientu aizdevumu izvēlas izmantot citu esošo kredītsaistību apvienošanai. Lielākas summas pieejamība klientiem pavērs lielākas iespējas savu mērķu īstenošanai.

Finanšu risinājumi dažādām vajadzībām

AS DelfinGroup ir izstrādājis pakalpojumu klāstu, lai katrs klients varētu saņemt savām vajadzībām un konkrētajai situācijai vispiemērotāko risinājumu. Koncerna zīmoli VIZIA un Banknote piedāvā patēriņa aizdevumu lielāku mērķu īstenošanai, savukārt papildus līdzekļiem ikdienas vai neparedzētiem tēriņiem pieejama VIZIA kredītlīnija, kur klients maksā tikai par faktiski izmantoto aizdevumu. Lombardu tīkls Banknote klientiem sniedz lombarda aizdevumu jeb aizdevumu pret ķīlu, īpašu aizdevumu senioriem, kā arī jaunu pakalpojumu Latvijas tirgū Banknote Pirkumiem, kas nodrošina iespēju ērti iegādāties preces vai norēķināties par pakalpojumiem nomaksā jebkurā internetveikalā vai veikalā, atsūtot rēķinu uz e-pastu vai WhatsApp, vai iesniedzot mājas lapā. Pēc kredītspējas izvērtēšanas un līguma parakstīšanas Banknote apmaksā rēķinu klienta vietā un klients var atdot aizdevumu 6 līdz 36 mēnešu laikā. AS DelfinGroup mērķtiecīgi attīsta savu aizdevumu produktu portfeli, lai katrs klients varētu saņemt sev un konkrētajai situācijai vispiemērotāko risinājumu.

Attīstīta finanšu pakalpojumu pieejamība attālināti

Jau šobrīd koncerna ļoti labi attīstītā finanšu pakalpojumu pieejamība dažādām Latvijas iedzīvotāju grupām sniedz dažādas ērtas iespējas attālinātai finanšu darījumu veikšanai un klienti tās arī aktīvi izmanto. Piemēram, šogad 95% pieteikumu aizdevumam par summu virs 5000 eiro tika iesniegti, izmantojot kādu no attālinātās pieteikšanās iespējām.

Klientiem ir vairākas iespējas, kā attālināti pieteikties aizdevumam un to administrēt:  izmantojot mājas lapas vizia.lv un banknote.lv, sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistiem vai ar aplikācijas Banknote palīdzību. Jāatzīmē, ka aizvien lielāku popularitāti gūst AS DelfinGroup programmētāju izstrādātā mobilā aplikācija finanšu darījumu veikšanai Banknote, kas ļauj lietotājiem digitāli saņemt patēriņa aizdevumu, sekot līdzi aktuālajai naudas plūsmai un līgumsaistību izpildei, kā arī veikt maksājumus, izmantojot internetbanku, apskatīt informāciju par visiem saviem aktuālajiem maksājumiem un līgumiem, kā arī citas funkcijas.

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34.6 miljonus eiro, EBITDA bija 9.3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 4.65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.