Ar jaunu Banknote filiāli Zolitūdē AS DelfinGroup paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Rīgā

Jaunumi17/12/2021
Ar jaunu Banknote filiāli Zolitūdē AS DelfinGroup paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Rīgā

Latvijas finanšu nozares koncerns AS DelfinGroup decembrī ir atvēris jaunu zīmola Banknote filiāli Zolitūdē, Zolitūdes ielā 34, Rīgā, kā arī gada otrajā pusē pilnveidots Latgales reģiona filiāļu tīkls. Tādējādi ar kopumā 94 filiālēm visā Latvijā koncerns nostiprina lombarda tirgus līderpozīciju ar vislielāko filiāļu skaitu. Jaunā filiāle Zolitūdē atrodas tirdzniecības centrā Venta un šeit varēs iegādāties un pārdot lietotas un mazlietotas preces, kā arī saņemt lombarda un patēriņa aizdevumus.

“Līdz šim Zolitūdē bija viena  Banknote filiāle, taču, ņemot vērā, ka mikrorajonā dzīvo gandrīz 20 tūkstoši cilvēku, pieņēmām lēmumu par vēl vienas filiāles atvēršanu, lai nodrošinātu apkaimes iedzīvotājiem labāku finanšu pakalpojumu pieejamību. Jaunā filiāle atrodas netālu no dzelzceļa stacijas Imanta, tirdzniecības centra Venta telpās, kas ir rajona transporta un darījumu centrs, turklāt ērti pieejams ikvienam. Gaišajās telpās, kas pieejamas arī cilvēkiem ratiņkrēslā, iekārtots plašs veikals ar lielu lietotu un mazlietotu preču klāstu, kā arī pieejami aizdevumu pakalpojumi – patēriņa aizdevums, lombarda aizdevums un aizdevums senioriem,” par jauno filiāli stāsta AS DelfinGroup valdes loceklis Ivars Lamberts. “Jaunatvērtā filiāle ir pēc skaita 43. Rīgā un 94. Latvijā. Banknote ir lielākais lombardu tīkls Latvijā un filiāļu pārklājums jau ir tuvu optimālajam, tādēļ uzmanību koncentrējam pozitīvai klientu pieredzei – klientu apkalpošanai, pielāgotiem produktiem, ērtai aizdevumu pakalpojumu saņemšanai.”

 

Rūpējoties par ērtu finanšu pakalpojumu pieejamību ikvienam iedzīvotājam visā Latvijā, šī gada trešajā ceturksnī galvenais fokuss bija uz Latgales reģiona filiāļu attīstību – divas filiāles, Preiļos, Daugavpils ielā 2, un Ludzā, Stacijas ielā 30, tika pārceltas uz jaunām telpām, kas ir vēl ērtāk pieejamas klientiem. Savukārt Daugavpilī, Viestura ielā 84,  atvērta jauna  Banknote filiāle.

 

AS DelfinGroup biznesa ilgtspējīgas attīstības mērķis ir apvienot ekonomisko izdevīgumu un zaļo domāšanu. Uzņēmums attīsta zīmola Banknote filiāļu tīklu un veido infrastruktūru, lai iedzīvotājiem visā Latvijā būtu ērti pārdot, kā arī iegādāties lietotas un pārbaudītas preces izdevīgāk. Banknote ir kļuvis par vienu no vadošajiem lietoto un pārbaudīto preču tirdzniecības kanāliem Latvijā, kas iedzīvotājiem visā valstī palīdz apmainīties ar lietām. Atkārtota preču izmantošana ir ļoti efektīvs veids, kā mazināt nevajadzīgu patēriņu un pārmērīgu dabas resursu izmantošanu, kā arī palīdz cilvēkiem ietaupīt un efektīvāk rīkoties ar saviem finanšu līdzekļiem.

 

Koncerna piedāvātie pakalpojumi ir patēriņa aizdevums, lombarda aizdevums, preču un pakalpojumu nomaksa, kā arī lietotu un mazlietotu preču tirdzniecība vairāk nekā 90 filiāles visā Latvijā un interneta veikalā. Patēriņa aizdevumi pieejami ikdienas vai neparedzētiem tēriņiem, kā piemēram, mājokļa remontam, auto iegādei vai remontam, elektropreču iegādei, līdz pat 7000 eiro ar atmaksas termiņu līdz septiņiem gadiem. Lombarda aizdevumam kā nodrošinājums kalpo juvelierizstrādājumi, elektrotehnika, darba instrumenti un citas preces, kas tiek novērtētas klātienē vai attālināti. Lombarda aizdevuma summa atkarīga no ķīlas un tās atmaksas termiņš ir līdz diviem gadiem. Preču un pakalpojumu nomaksa pieejama līdz 1 400 eiro ar atmaksas termiņu līdz trīs gadiem. Interneta veikalā pieejamas aptuveni 30 000 mazlietotas un pārbaudītas preces, kuras saņemt var jebkurā Banknote filiālē vai ar piegādi.

 

Ar mērķi palielināt modernu finanšu pakalpojumu pieejamību dažādām Latvijas iedzīvotāju grupām, AS DelfinGroup mērķtiecīgi strādā pie attālinātu pakalpojumu pilnveidošanas gan dažāda veida aizdevumu sniegšanā, gan arī preču tirdzniecībā. Lietotas un mazlietotas preces ir iespējams iegādāties ne vien filiālēs, bet arī internetveikalā veikals.banknote.lv, un saņemt tās ar piegādi vai izņemt jebkurā sev ērtākajā lombardu tīkla Banknote filiālē. Arī visas internetveikalā atrodamās preces ir rūpīgi pārbaudītas un vajadzības gadījumā atjaunotas pirms to nonākšanas tirdzniecībā. Jāpiezīmē, ka arī preču novērtēšanu Banknote piedāvā gan klātienē filiālē, gan arī attālināti.

 

AS DelfinGroup programmētāju izstrādātā mobilā aplikācija finanšu darījumu veikšanai – Banknote, ļauj lietotājiem digitāli saņemt patēriņa aizdevumu, sekot līdzi aktuālajai naudas plūsmai un līgumsaistību izpildei, kā arī veikt maksājumus, izmantojot internetbanku. Aplikācijā var apskatīt informāciju par visiem saviem aktuālajiem maksājumiem un līgumiem. Aplikācijā ir iestrādāta arī AS DelfinGroup interaktīvā filiāļu karte, ko var savienot ar navigācijas aplikāciju Waze un saņemt norādes ātrākai nokļūšanai uz nepieciešamo filiāli, kā arī tā ļauj izmantot biometriskos datus – sejas atpazīšanu vai pirkstu nospiedumu nolasīšanu, lai piekļūtu savam Banknote kontam. Lai nodrošinātu optimālu lietotāju pieredzi, aplikācija pielāgota gan Android, gan iOS operētājsistēmu viedtālruņos. Tā ir pieejama gan Google Play, gan App Store, kā arī no decembra būs pieejama HUAWEI AppGallery.

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34.6 miljonus eiro, EBITDA bija 9.3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 4.65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.