Praktiskas dāvanas Māmiņdienā

Pirkumi03/05/2022
Praktiskas dāvanas Māmiņdienā

Foto: Freepik.com / freepik

Mātes diena ir īstais laiks, kad palutināt savu mammu ar kādu noderīgu dāvanu. Ja šogad jūs piemeklējis ideju trūkums, lasiet šo rakstu un iepazīstieties ar vairāk nekā 10 dažādām dāvanu opcijām!

Dāvanas skaistumam un veselībai

Ikvienai sievietei patīk sevi palutināt ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām. Ļoti praktiska dāvana ir kvalitatīvs matu fēns, bet labsajūtas uzlabošanai pēc garām darba dienām palīdzēs muskuļu masāžas pistole vai pēdu masāžas vanniņa. Elegantam izskatam un aizsardzībai pret kaitīgajiem UV stariem noderēs saulesbrilles, savukārt sekot līdzi mammas veselībai palīdz asinsspiediena mērītājs.

Dāvanas mājsaimniecībai

Foto: Freepik.com / senivpetro

Ja jums nav ideju, ko dāvināt mammai Māmiņdienā, padomājiet, kas varētu atvieglot viņas ikdienu mājsaimniecībā. Viens no labākajiem piemēriem ir putekļsūcējs robots, kas pats sūc (un ideālajā gadījumā – arī uzmazgā) mājokļa grīdu. Mamma priecāsies arī par kvalitatīvu gludekli ar tvaika funkciju, kas palīdz tikt pie nevainojami gludām drēbēm ērtāk un ātrāk. 

Veselīgākam dzīvesveidam un gardiem dzērieniem lieti noder sulu spiede vai blenderis, garšīgu ēdienu pagatavošanai – nažu komplekts, bet ēdienu un dzērienu baudīšanai vajadzīgi galda piederumi. Ja jūsu mamma ar ēst gatavošanu ir uz tu, šādas dāvanas viņu noteikti iepriecinās.

Dāvanas interjeram

Gaumīgi interjera priekšmeti ir lieliska dāvana mammai Māmiņdienā, jo tie ne tikai iepriecinās mammu dāvanas saņemšanas brīdī, bet arī atgādinās par jums, katru reizi tos atkal ieraugot. Varianti ir daudz un dažādi:

  • glezna;
  • vāze;
  • sienas vai galda pulkstenis;
  • svečturis;
  • lampa;
  • dažādas mēbeles.

Pirms šādu dāvanu sagādāšanas jāpaveic mājasdarbs, proti, jānovērtē, vai konkrētais priekšmets iederēsies mammas mājokļa interjerā.

Dāvanas sportam un atpūtai

Foto: Unsplash.com / Sincerely Media

Pavasaris ir īstais brīdis, kad vairāk laika veltīt sportiskām aktivitātēm un jaunu vai esošu hobiju attīstīšanai, jo dienas paliek arvien siltākas un gaišākas. Viens no labākajiem sporta veidiem neatkarīgi no dzimuma, vecuma un citiem aspektiem ir riteņbraukšana. Velosipēds lieti noder ne tikai sportošanai, bet arī kā transportlīdzeklis, lai svētdienā aizbrauktu līdz vietējam tirdziņam vai darba dienās dotos uz darbu. Galvenais – izvēlēties mammas braukšanas paradumiem un augumam piemērotu divriteni. 

Ja mammai labāk pie sirds iet pārgājieni un/vai ceļošana, viņa priecāsies par labu pārgājienu mugursomu. Pēdējā laikā arvien iecienītāka kļūst putnu iepazīšana, tāpēc varat sagādāt mammai komplektu ar binokli un kādu no putnu grāmatām vai atlantiem. Muzikālo prasmju attīstīšanai piemērota dāvana ir ģitāra. Pirmkārt, attiecīgā instrumenta apguve nav ļoti sarežģīta, un netrūkst pamācību video, grāmatu un citu mācību materiālu. Otrkārt, tās cena ir visai demokrātiska, un, treškārt, ģitāru iespējams ērti paņemt līdzi ārpus mājokļa.

Tagad noteikti zināt, ko dāvināt mammai Māmiņdienā. Ja kārotajai dāvanai šobrīd naudas nepietiek, optimāls risinājums ir patēriņa kredīts. Piemēram, Banknote aizdevumi piedāvā iespēju aizņemties no 100 līdz 7000 eiro, turklāt gan līguma parakstīšana, gan naudas saņemšana pieejama ne tikai internetā, bet arī kādā no filiālēm visā Latvijā. Pirms aizņemieties, rūpīgi apsveriet savu finanšu situāciju!