Ko dāvināt Valentīndienā? 9 noderīgas idejas

Pirkumi25/01/2022
Ko dāvināt Valentīndienā? 9 noderīgas idejas

Dāvināt Valentīndienas dāvanas ir ļoti patīkami, taču reizēm tām var aptrūkties idejas. Ja arī tu nezini, kā šajos svētkos iepriecināt savu otro pusīti, neraizējies – mēs, Banknote komanda, esam atlasījuši vairākas oriģinālas un noderīgas dāvanu idejas!

Dāvanas viņai

 

Nav noslēpums, ka sievietēm patīk jaukas dāvanas, tāpēc ar kādu no šīm nošaut greizi ir teju neiespējami!

Kulons ar gravējumu

Kaklarota ir visai populāra dāvana, bet, ja vēlies savu dāmu iepriecināt ar ko īpašu, izvēlies elegantu kulonu, un ar to dodies pie juveliera, kurš rotaslietā veiks iegravējumu. Vari būt drošs – tava draudzene šādu dāvanu ļoti novērtēs!

Fotoalbums ar kopējām fotogrāfijām

Kurš teicis, ka dāvanām svētkos jābūt dārgām un pompozām? Īpašas emocijas iespējams sagādāt arī ar nelieliem ieguldījumiem, un viens no variantiem ir fotoalbums, kurā redzami mirkļi gan no jūsu ikdienas, gan īpašiem notikumiem. Pievienoto vērtību šādai dāvanai piešķirs romantisks ieraksts albuma pirmajā iekšējā vākā.

Puķu pušķis vai telpaugs

Būs grūti atrast sievieti, kurai nepatīk ziedi vai puķes, tāpēc nošaut greizi ar šo dāvanu ir teju neiespējami. Pirms tam gan izpildi mājasdarbu un noskaidro dažas svarīgas nianses. Pirmkārt, ja dāvanas saņēmējai ir mājdzīvnieki vai mazi bērni, neizvēlies indīgas puķes vai augus. Otrkārt, ja sieviete ar augu kopšanu nav uz tu, izvēlies viegli kopjamu telpaugu vai puķu pušķi.

Dāvanas viņam

 

Kādas Valentīndienas dāvanas iepriecina vīrieti? Daudz un dažādas; šīs ir dažas no tām!

Ādas maks ar iniciāļiem

Maks ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa teju ikvienam vīrietim. Elegants maks ir lieliska dāvana, taču īpašu noskaņu tam piešķirs tāda nianse kā iegravēti iniciāļi.

Gards dzēriens

Izvēloties šādu dāvanu, tev jānoskaidro, kurš no visiem dzērieniem vislabāk patīk dāvanas saņēmējam. Lai trāpītu desmitniekā, drošākais risinājums ir doties uz specializētu veikalu, kurā tev spēs palīdzēt zinoši konsultanti vai pārdevēji.

Bārdas kopšanas komplekts

Rūpes par sejas apmatojumu 21. gadsimtā ir ļoti aktuālas, tāpēc tā kopšanas komplekts ir lieliska dāvana ikvienam vīrietim ar bārdu. Savukārt, ja dāvanas saņēmējs ir iecienījis gludi skūtu sejas ādu, viņš novērtēs profesionālu skūšanās losjonu.

Dāvanas, kas patiks abiem

Būsim godīgi – visai bieži Valentīndienas dāvanas tiek pirktas ķeksīša pēc un jau pēc dažām dienām nonāk tālākā atvilktnes vai plaukta stūrī. Lai tā nenotiktu, viens no variantiem ir vienošanās par kopīgas dāvanas iegādi. Lūk, dažas no idejām:

  • Masāžas paklājiņš, kas palīdzēs atslābināties pēc garas darba dienas;

  • Romantiska atpūta viesnīcā vai SPA centrā;

  • Nažu komplekts, lai ēdienu gatavošana būtu ērta un patīkama.

Izvēloties kopīgu dāvanu, daļēji zūd pārsteiguma efekts, taču līdz ar to iespējams iegādāties patiešām noderīgu dāvanu. Šis ir īpaši piemērots risinājums pāriem, kuri ir kopā jau vairākus gadus un lieliski zina, kādas dāvanas tos iepriecinātu.

Vēlies sagādāt prieku otrajai pusītei, taču tam nepieciešami papildu līdzekļi? Šādā gadījumā tev var noderēt aizdevumi. Banknote naudas aizdevums piedāvā iespēju aizņemties no 100 līdz 7000 eiro – izmanto šo iespēju, jo Valentīndiena vairs nav aiz kalniem! Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu laicīgi apmaksāt.