Kā darbojas pirmais aizdevums bez maksas?

Dažādi30/06/2022
Kā darbojas pirmais aizdevums bez maksas?

Banknote ikvienam klientam piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas

Zem vārdu salikuma “bezmaksas aizdevums’’ var slēpties dažādi nosacījumi. Tā princips ir ļoti vienkāršs, proti, atmaksājot pirmo aizdevumu 30 dienu laikā, Banknote klientam automātiski tiek piešķirta 100% atlaide procentu maksai un bezmaksas aizdevuma noformēšana.

Cik daudz naudas šādā veidā iespējams ietaupīt? Piemērs: ja aizņemies 300 eiro ar termiņu uz 12 mēnešiem ar aizņēmuma likmi 3,677% mēnesī, ikmēneša maksājums sastāda 31,37 eiro, savukārt kopējā apmaksājamā summa būs 376,44 eiro (ar noteikumu, ka aizdevums tiks apmaksāts, ievērojot līguma noteikumus). Līdz ar to, atmaksājot kredītu 30 dienu laikā, ietaupījums būs visai liels, proti, 376,44 eiro. Piebildīsim gan, ka 100% atlaide procentu maksai un bezmaksas noformēšana ir pieejama tikai pirmajam aizdevumam.

Kādas vēl priekšrocības pieejamas Banknote klientiem?

Pirmais aizdevums bez maksas

Foto: Freepik.com / senivpetro

Pirmais aizdevums bez maksas ir tikai viena no privilēģijām, ko piedāvā Banknote. Pirmkārt, gan pieejamā naudas summa, gan aizdevuma termiņš ir ļoti elastīgs. Aizņemties iespējams no 100 eiro līdz pat 10000 eiro ar termiņu no trīs mēnešiem līdz 120 mēnešiem.

Otrkārt, naudu iespējams saņemt gan savā bankas kontā, gan kādā no 93 Banknote filiālēm visā Latvijā. Treškārt, pieteikšanās kredītam ir ļoti vienkārša un ātra, turklāt to iespējams izdarīt ne tikai mājaslapā, bet arī lietotnē. Aplikācija pieejama gan App Store (iOS ierīcēm), gan Google Play (Android ierīcēm).

Kādos gadījumos īstermiņa aizdevums var noderēt?

Foto: Freepik.com / senivpetro

Situācijas, kurās Banknote aizdevums ir piemērots risinājums, ir daudz un dažādas. Lūk, dažas no tām:

  • Pieauguši komunālo pakalpojumu izdevumi – komunālo izdevumu cenām kāpjot, var rasties grūtības tos apmaksāt;
  • Automobiļa iegāde vai remonts – lielai daļai cilvēku automašīna ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, ar ko doties uz darbu, veikalu, skolu, bērnudārzu un citām vietām;
  • Remonts mājai vai dzīvoklim – dažkārt mājokļa remonts nepieciešams pēkšņi radušos bojājumu dēļ, piemēram, ja plīsis ūdensvads vai bojāta elektroinstalācija. Aizdevums noder arī gadījums, kad ieplānots kapitālais remonts;
  • Veselības uzlabošana – pēkšņas ar veselību saistītas problēmas jānovērš operatīvi, taču tas var nozīmēt visai lielas izmaksas.

Aizņemties naudu ar aizdevuma palīdzību vari arī citās situācijās. Galvenais, lai esi pilnībā pārliecināts par savām spējām kredītu atmaksāt noteiktajā termiņos, kā arī neizmanto to spontāniem un nevajadzīgiem pirkumiem. Banknote piedāvājumā ir ne tikai pirmais aizdevums bez maksas, bet arī aizdevumi pensionāriem un citas patīkamas priekšrocības. Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko finanšu pakalpojumu jau šodien!