Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 EUR ar aizņēmuma likmi 3.677% mēnesī, aizņēmuma likme gadā ir 44.12%, gada procentu likme ir 54.20% un kopējā atmaksājamā summa ir 376.44 EUR. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka aizdevums tiek atmaksāts 12 maksājumos, ievērojot līguma noteikumus. Maksimālā gada procentu likme - 44.12%.

Esat atradis sen kārotu vai nepieciešamu preci, taču tās iegādei ar iekrājumiem vien nepietiek? Tas nekas – Banknote piedāvā iegādāties preces uz nomaksu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem!

Iegādājieties vajadzīgās preces tagad, bet maksājat par tām vēlāk

Brīdī, kad salūzis ledusskapis vai strādāt atteicies mobilais telefons, bieži vien nevaram gaidīt līdz nākamajai algai vai brīdim, kad būsim sakrājuši pietiekami daudz naudas šo preču iegādei. Kā šādā situācijā rīkoties? Ļoti izdevīgu variantu piedāvā Banknote – Jūsu vietā pirkumu apmaksāsim mēs, bet Jūs par to varēsi ar mums norēķināties pakāpeniski, vairāku mēnešu garumā. Aizdevumu atmaksājot 30 dienu laikā, saņemsiet 100% atlaidi procentu maksai. Telefoni uz nomaksu, kā arī daudzas citas preces pieejams JAU TAGAD par īpaši izdevīgām cenām!

Banknote nomaksa – piemērots risinājums dažādās situācijās

Cilvēki bieži dod priekšroku dažādu preču iegāde, izmantojot nomaksas pakalpojumu. Izplatītākie scenāriji:

  • datori uz nomaksu;

  • iPhone uz nomaksu;

  • mobilie telefoni uz nomaksu;

  • mēbeles uz nomaksu;

  • portatīvie datori uz nomaksu;

  • riepas uz nomaksu;

  • televizori uz nomaksu;

  • velosipēdi uz nomaksu;

  • zobu labošana uz nomaksu, un daudzi citi.

Bieži vien šādās situācijās tiek izmantots patēriņa kredīts, taču tam var būt dažādi trūkumi, piemēram, visai augsta procentu likme, sarežģīts pieteikšanās process vai iespēja iegādāties tikai noteiktas kategorijas preces. Mēs, Banknote, piedāvājam krietni vienkāršāku un nereti arī izdevīgāku risinājumu!

Plaša cenu amplitūda, vienkārši nosacījumi

Nav noslēpums, ka apavi vai dators uz nomaksu ir divas dažādas lietas, un katrai no tām ir visai atšķirīga cena. Šī iemesla dēļ preces uz nomaksu piedāvājam iegādāties cenu amplitūdā no 50 eiro līdz 1400 eiro, savukārt atmaksas termiņš var būt 6, 12, 24 vai 36 mēnešu garumā. Jo īsāku termiņu izvēlēsieties, jo mazāka būs kopējā atmaksājamā summa, turklāt, veicot atmaksu pilnā apmērā līdz pirmā maksājuma datumam, saņemsiet 100% atlaidi procentu maksai. Jā, Jūs sapratāt pareizi – šādā gadījumā atdot vajadzēs tieši tikpat naudas, cik aizņēmāties, un ne centa vairāk!

Kā notiek Banknote piedāvātā preču iegāde uz nomaksu?

Mūsu pakalpojuma princips ir ļoti vienkāršs. Pirmais solis – izvēlieties kāroto preci vai pakalpojumu no veikala vai internetveikala. Otrais solis – atsūtiet uz mūsu e-pastu vai WhatsApp numuru rēķinu vai arī augšupielādējiet to tepat mājaslapā. Trešais solis – noslēdziet līgumu. Ceturtais solis – nedaudz uzgaidiet, kamēr veicam preces/pakalpojuma apmaksu, un saņemiet to! Attiecīgais pakalpojums lieti noder, ja Jūs interesē, piemēram, riepas vai telefoni uz nomaksu bez pirmās iemaksas.

Jūs uzrunāja iespējamā telefona iegāde? Varbūt gribat palutināt ģimeni ar jaunu televizoru vai veļas mazgājamo mašīnu? Neatkarīgi no tā, kas nepieciešams, Banknote jaunais nomaksas pakalpojums palīdzēs!

Vienmēr aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savus ienākumus un iespēju kredītu atmaksāt!

logo
© Banknote, 2020
г. Рига, улица Сканстес 50A, LV-1013, Латвия