Вторая жизнь для ваших вещей!

Получите займ, заложив товар, который больше не нужен повседневно, заполнив заявку на оценку. Не хочешь закладывать? Продай нам!
Получи деньги сразу в ближайшем филиале!
Где найти необходимую информацию о инструментах?

Необходимая информация находится на инструменте. Производителем указанна информация на наклейке или алюминиевой пластине.

Где найти необходимую информацию о часах?

Необходимая информация находится в документации часов или на сайте производителя. В редких случаях на внутренней стороне часов.

Где найти необходимую информацию о объективах?

Необходимая информация находится в документации производителя или в описании на официальной странице производителя.

Где найти необходимую информацию о спортивном инвентаре?

Необходимая информация находится в документации производителя или в описании на официальной странице производителя.

Где найти необходимую информацию о золотых изделиях?

Проба, чаще всего находится на наружней стороне изделия или застежках.

Вес определяется согласно документации производителя или используя кухонные весы.

Возможные отображения пробы:

 1. Только цифры - 56, 333, 375, 416,500, 583, 585, 750, 800, 900;
 2. Штамп пробы, символика и числовое представление - 56, 333, 375, 416, 500, 583, 585, 750, 800, 900;
 3. Каратная система (ct) - 8ct, 9ct, 10ct, 12ct; 14ct, 18ct, 22ct, 24ct;
 4. Каратная система (K) - 8, 9, 10, 12, 14, 18, 22, 24.
Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 EUR ar aizņēmuma likmi 3.677% mēnesī, aizņēmuma likme gadā ir 44.12%, gada procentu likme ir 54.20% un kopējā atmaksājamā summa ir 376.44 EUR. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka aizdevums tiek atmaksāts 12 maksājumos, ievērojot līguma noteikumus. Maksimālā gada procentu likme - 44.12%.

Lombards ir vieta, kur vari ieķīlāt, pārdot, kā arī iegādāties mazlietotas mantas. Banknote lombards piedāvā lieliskus nosacījums gan cilvēkiem, kuri vēlas nopirkt dažāda veida preces par zemām cenām, bet ar garantiju, gan tiem, kuri grib pārdot vai ieķīlāt mantas, kas vairs nav nepieciešamas! Banknote lombards nodrošina augstāko cenu un ātrāko mantu / dārgmetālu (juvelierizstrādājumu) vērtējumu.

Kur atrodas Banknote lombardi?

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko piedāvā Banknote lombardi, ir to plašais tīkls. Šobrīd vismaz viens Banknote lombards atrodas kādā no 38 pilsētām Latvijā, turklāt lombardu tīkls regulāri tiek papildināts ar jaunām filiālēm.

Papildus plašajam lombardu tīklam, Banknote nodrošina, ka ikviens Rīgas pilsētas lombards un visās pārējās pilsētās esošie lombardi un tajos esošās preces ir apvienotas vietnē veikals.banknote.lv, kas pēc būtības ir interneta veikals, kurā varat iegādāties visu, ko sirds kāro.

Lombards online – ērts risinājums gan pircējiem, gan pārdevējiem

Laikā, kad pirkumi internetā ir kļuvuši par ikdienu teju ikvienam no mums, esam izveidojuši Banknote internetveikalu, kurā ar detalizēta filtra palīdzību vēlamo preci iespējams atrast vien ar dažiem datorpeles klikšķiem.

Ērtāku esam padarījuši arī preču pārdošanu vai ieķīlāšanu. Jums vairs nav jāapmeklē Banknote lombards klātienē, lai noskaidrotu, kādu naudas summu iespējams saņemt par Jūsu mantu. Tā vietā varat aizpildīt šajā lapā esošo pieteikuma formu, kurā jānorāda sava kontaktinformācija (tālrunis un pilsēta) un informācija par preci (preces kategorija, ražotājs, modelis, vēlamā naudas summa un papildu informācija, kā arī attēli). Ja vēlaties saņemt pēc iespējas precīzāku cenas piedāvājumu tiešsaistē, izvēlieties un aizpildiet detalizēto formu. Tas aizņems nedaudz vairāk laika, bet pieteikuma saņēmējs līdz ar to varēs precīzāk noteikt mantas vērtību.

Kādas preces pieņem Banknote lombardos?

Jautājums par to, ko pieņem lombardos, ir ļoti aktuāls. Ikviens Banknote lombards Rīgā un citās Latvijas pilsētās pieņem un uzpērk preces no dažādām kategorijām:

 • Mobilie telefoni;

 • Portatīvie un stacionārie datori;

 • Datortehnika;

 • Planšetdatori;

 • Spēļu konsoles un aksesuāri;

 • Instrumenti;

 • Televizori un aksesuāri;

 • Pulksteņi;

 • Viedpulksteņi;

 • Dārgmetāli un juvelierizstrādājumi;

 • Dārgakmeņi;

 • Audio un video aparatūra;

 • Fotoaparāti un objektīvi;

 • Dārza un meža tehnika;

 • Lielgbarīta sadzīves tehnika;

 • Sadzīves tehnika;

 • Auto elektrotehnika;

 • Biroja elektrotehnika;

 • Sporta un tūrisma inventārs, un daudz kas cits.

Katrs Banknote lombards izceļas ar pieredzējušiem un profesionāliem novērtētājiem, kuri objektīvi spēj noteikt ikvienas preces cenu, nodrošinot patīkamu pieredzi preču pircējiem, pārdevējiem un ieķīlātājiem.

Ja Jums interesē labākie lombardi Rīgā un citviet Latvijā, apmeklējiet kādu no Banknote filiālēm un iegādājieties nepieciešamo preci ar garantiju un par izdevīgu cenu. Kā arī pārdodiet vai ieķīlājiet pašam vairs nevajadzīgās mantas, un saņemat naudu vienā mirklī!

logo
© Banknote, 2020
г. Рига, улица Сканстес 50A, LV-1013, Латвия