Ar jaunu filiāli Valmierā lombardu tīkls Banknote paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Vidzemes reģionā

Jaunumi21/07/2021
Ar jaunu filiāli Valmierā lombardu tīkls Banknote paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Vidzemes reģionā

Latvijas finanšu nozares koncerns AS DelfinGroup ir atvēris jaunu zīmola Banknote lombardu tīkla filiāli Valmierā, Cēsu ielā 11, tādējādi paplašinot finanšu pakalpojumu pieejamību reģionos. Jaunā filiāle ir daudzfunkcionāls preču un pakalpojumu aprites punkts, kurā iedzīvotāji var gan iegādāties, gan arī pārdot lietotas preces, kā arī saņemt dažāda veida aizdevumus.

Esam tur, kur klientiem nepieciešami mūsu finanšu pakalpojumi

Lēmums par otras filiāles atvēršanu Vamierā pieņemts, ņemot vērā pilsētas attīstības dinamiku un augsto pieprasījumu pēc pieejamiem aizdevumu risinājumiem. Jaunajā filiālē ir iespējams saņemt dažādus finanšu pakalpojumus, piemēram, pieteikties patēriņa aizdevumam vai veikt pirkumus uz nomaksu, iegādāties vai pārdot juvelierizstrādājumus, mobilos telefonus, datorus, instrumentus remontam un celtniecībai un citas lietotas preces. Pateicoties filiāles atrašanās vietai uz Valmieras galvenās ielas blakus autoostai, tā būs īpaši ērti pieejama ne tikai pilsētniekiem, bet arī visiem reģiona iedzīvotājiem, dodoties savās ikdienas gaitās. Jaunajā filiālē ir plašas, mūsdienīgas telpas, pie filiāles klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta, tuvu sabiedriskā transporta pieturvieta.

Banknote pirmā filiāle Valmierā, Rīgas ielā 26, atrodas tur jau 11 gadus un ir kļuvusi par neatņemamu pilsētas finanšu dzīves sastāvdaļu. Līdz ar otrās filiāles atklāšanu Banknote filiāles būs abos Gaujas krastos un būtiski paplašināsies iedzīvotāju loks, kam būs ērti pieejami mūsdienu prasībām atbilstoši finanšu pakalpojumi.

“Viens no Banknote filiāļu tīkla attīstības mērķiem ir finansiāli iekļaujošākas sabiedrības veidošana visā Latvijas teritorijā. Fiziskā finanšu pakalpojumu sasniedzamība īpaši aktuāls izaicinājums ir ārpus galvaspilsētas un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī tiem, kuri ikdienā neizmanto internetu. Cilvēkiem ir nepieciešama vieta, kur atnākt un saņemt vienkārši saprotamus un izdevīgus pakalpojumus. Latvijas finanšu nozares uzņēmums DelfinGroup to mērķtiecīgi īsteno. Šogad atvērtas četras jaunas Banknote filiāles, kā arī viena filiāle pārcelta uz plašākām telpām klientiem ērtākā atrašanās vietā. Mēs esam tur, kur cilvēkiem ir nepieciešami mūsu pakalpojumi,” skaidro AS DelfinGroup komercdirektors un par Banknote lombardu tīkla filiālēm atbildīgais valdes loceklis Ivars Lamberts.

Aprites ekonomika zaļākam dzīvesveidam

Izpratne par ieguvumiem no otrreizējas lietu izmantošanas kā nākotnes vērtība aizvien vairāk tiek uzsvērta gan nacionālā, gan arī globālā līmenī. Šīs izpratnes veicināšana ir arī viens no galvenajiem Banknotes filiāļu tīkla attīstības mērķiem. Plašs lombardu tīkls visā Latvijas teritorijā nodrošina iedzīvotājiem iespēju ērti apmainīties ar lietotām precēm. Lietu atkārtota izmantošana jeb aprites ekonomika ir gan vides ieguvums, gan ekonomiski izdevīgs risinājums. Cilvēkam, kam lieta vairs nav nepieciešama, tā ir iespēja atgūt daļu no pirkumam iztērētās naudas un atbrīvot vietu mājās, un kādam citam tā ir iespēja iegādāties nepieciešamo lietu par zemāku cenu. Abām pusēm tā ir iespēja efektīvāk rīkoties ar saviem finanšu resursiem. Otras dzīves došana lietai ir arī ilgtermiņā atbildīga rīcība pret dabas resursiem – lietai ir iespēja kalpot ilgāku laiku, samazinot jaunu preču ražošanas apjomus un vēl labu un izmantojamu lietu nonākšanu atkritumos – visbiežāk, nepārstrādājamos. Jāpiezīmē, ka visas preces pirms nonākšanas tirdzniecībā lombardos tiek rūpīgi pārbaudītas un nepieciešamības gadījumā atjaunotas.

“Ikdienā redzam, ka cilvēki kļūst aizvien atbildīgāki un vairāk pārdomā gan savu finanšu, gan dabas resursu izmantošanu. Mūsu uzdevums šajā procesā ir būt par vietu, kas nodrošina ērtu un drošu apmainīšanos ar lietām. Lombardu tīkls Banknote ir kļuvis par vienu no vadošajiem lietoto un pārbaudīto preču tirdzniecības kanāliem Latvijā. Savukārt Banknote interneta veikals ir kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem lietoto preču tirdzniecības kanāliem Latvijā,” stāsta I. Lamberts.

AS DefinGroup šī gada martā paziņoja par plāniem 2021. gada otrajā pusē veikt akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO) Nasdaq Riga biržā. Lai uzzinātu vairāk par šo notikumu, interesenti ir laipni aicināti pierakstīties jaunumiem uzņēmuma mājaslapā: https://www.delfingroup.lv/invest

 

Par DelfinGroup 

AS DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 277 profesionāļiem 93 filiālēs 38 Latvijas pilsētās. DelfinGroup ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija dalībniece, un ir saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. DelfinGroup pamatpakalpojumi ir lietotu preču tirdzniecība filiālēs un internetā, lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas ir kotētas Nasdaq Riga First North obligāciju sarakstā. 2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23,7 miljoni eiro, kredītportfelis sasniedza 34,7 miljonus eiro, EBITDA pieauga līdz 9,3 miljoniem eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,6 miljonus eiro. DelfinGroup 2020. gada aprēķinātie nodokļi ir 3,42 miljoni eiro.

\\