Atbalsts Rugāju novada Senioru kopienai

Labdarība18/09/2020
Atbalsts Rugāju novada Senioru kopienai

Banknote sadarbībā ar Latvijas Senioru Kopienu Apvienību palīdzējusi Rugāju novada pensionāru biedrībai.

Šī gada 10. septembrī Rugāju novada pensionāru biedrība saņēma patiešām noderīgu dāvinājumu – portatīvo datoru un printeri. Vidzemes novada reģionālā vadītāja Solvita Kivleniece-Šļivka personīgi satika novada aktīvos seniorus un nodeva lietošanā kvalitatīvu lietotu printeri un portatīvo datoru. Pasniedzot dāvinājumu, biedrības “Alūksnes novada pensionāru apvienība” vadītāja Astrīda Bētere pastāstīja par izveidoto Latvijas senioru kopienu apvienību (LSKA) sadarbību ar SIA "DelfinGroup" ar kuras palīdzību ir bijis iespējams veikt dažādas noderīgas labdarības aktivitātes.

Tā, piemēram, šopavasar Dundagas Veselības Centram tika dāvināts dažāds rehabilitācijas inventārs dzīves kvalitātes uzlabošanai, savukārt, Alūksnes novadā mazturīgas pensionāru ģimenes dzīvojamajai mājai tika nomainīti logi. “Banknote vēlas lai šīs aktivitātes notiktu pēc iespējas plašāk visa Latvijas teritorijā un dzirdot tikai labus vārdus par Rugāju novada pensionāru biedrību, tika lemts par klēpjdatora un printera dāvinājumu no Banknote lombardu tīkla” skaidro Banknote Mārketinga direktors M. Miķelsons.

Rugāju novada pensionāru biedrībā šobrīd darbojas piecas aktīvas un radošas dāmas – valdes priekšsēdētāja Ludmila Logina, Rasma Zuša, Nellija Stērniece, Zinaida Popova un Irēna Svilāne, kuras arī piedalījās inventāra saņemšanā.

 

Vairāk informācijas Rugāju novada reģionālajā portālā.